A

Domů

 

AKCE ♦  NOVĚ V PRODEJI ♦  VYCHYTÁVKY

 

Vážení zákazníci,

možná jste si už všimli, že jsme otevřeli novou prodejnu na ulici Brněnská v Černé Hoře.

Pro ty, kteří nás neznají bychom se rádi představili.

Prodejna v Černé Hoře je po Letovicích naší druhou prodejnou. Snažíme se mít  spíše menší prodejny s osobním přístupem a dobrými cenami, pružně reagující na přání a potřeby zákazníka. Personál těchto prodejen tvoří převážně bývalí řemeslníci, dobře znající problematiku sortimentu, který prodáváme. Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě, ať už u nás utratí tisíce, nebo koruny.

A co vlastně prodáváme?

Sortiment je opravdu široký. Snažíme se, aby v prodávanějším sortimentu byly k dispozici tři varianty zboží - základní (pro občasné použití), hobby (pro kutily), profi (profesionální nářadí a nástroje známých značek).

Naším základním sortimentem je ruční a elektrické nářadí, spojovací materiál a kotevní technika. Dále nabízíme stavební chemii (silikony, montážní pěny, lepidla…), hospodářské nářadí (lopaty, motyky, rýče, sekery…), obráběcí nástroje, brusivo, vodovodní baterie (hadičky, roháčky, perlátory, sifony), zahradní hadice+příslušenství, čerpadla, kompresory, žebříky, zahradní kolečka, sudy na vodu, popelnice, ochranné pracovní pomůcky, svařovací technika, lana, řetězy, el. prodlužováky, baterie, žárovky a tak bychom mohli pokračovat dále. Lepší bude, když se k nám přijdete podívat osobně.

Pod tlakem dcer, maminek, babiček a prababiček jsme se nakonec rozhodli, že jim v nové prodejně vyhradíme část jednoho stojanu, kde najdou domácí potřeby (hrnce, pánve, mlýnky, sáčky do vysavačů atd.)

V našem sortimentu se nově objevily i stavebnice. Jedná se o několik druhů pečlivě vybraných stavebnic, většinou české výroby, které se řadí do skupiny tzv. polytechnických stavebnic. Minulý rok jsme se zúčastnili projektu základních škol Malý technik, jehož cílem bylo zvýšení manuální zručnosti, technického myšlení a vůbec vnímání techniky dětí na prvním stupni ZŠ prostřednictvím práce se stavebnicemi. Polytechnické stavebnice dodáváme hlavně do škol, ale naším cílem je oslovit i rodiče, aby se trávením volného času svých dětí začali více zabývat a pokusili se je dostat od tabletů a mobilů  k hračkám, které lépe rozvíjí další dovednosti použitelné v budoucím životě. My si tímto zase vychováváme budoucí zákazníky J.

 

Věříme, že hodně užitečných věcí najdete i v naších letácích, které budou chodit do vašich schránek. K dispozici budou na prodejně zdarma 3 nové katalogy od nejprodávanějších dodavatelů, ve kterých naleznete kromě známých věcí i spoustu zajímavých novinek.

Stejně jako v Letovicích nabízíme pro naše zákazníky dárkové poukazy v hodnotě 100, 200, 500 a 1000 Kč. Muži si rádi vybírají své „hračky“ sami a poukazy vám, ženám, usnadňují naplnit mužovo očekávání od vánočních i jiných dárků.

Asi 30 metrů nad naší prodejnou v Černé Hoře se nachází veřejné neplacené parkoviště. Bohužel v době otevření naší prodejny se začala opravovat ulice Radniční a parkoviště je často plné. Pokud bude parkoviště obsazené, můžete v době nákupu parkovat za našimi auty, které se nachází po pravé straně při vjezdu na parkoviště a jsou viditelně označeny.

Dále bychom chtěli upozornit hlavně řemeslníky, že naproti naší prodejně se nachází prodejna Enapo s ochotným personálem, kde si mohou po nákupu u nás zakoupit svačinu na montáž a spojit tak příjemné s užitečným.

Rádi bychom vás také poprosili o spolupráci při zlepšování našich služeb ve všech směrech. Důležité jsou pro nás hlavně informace o zboží. Není v našich silách všechno zboží testovat a zkoušet, proto jsou pro nás informace o kvalitě zboží přímo od zákazníků ty nejdůležitější.

Doufáme, že budete s naší novou prodejnou spokojeni.

Věříme, že se nám podaří vybudovat si s vámi přátelský vztah založený hlavně na vaší důvěře a spokojenosti.

 

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

                                                                                                 Váš STOLMAT